Erzincanspor U17 Antalya’ya gitti !

TFF Bölgesel Gelişim Liginde U 17 grubunda ikinci olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Anagold 24 Erzincanspor’da hedef bir üst tura çıkmak.

Erzincanspor U17 Antalya’ya gitti !

Haber: İbrahim Gürler

TFF Bölgesel Gelişim Ligleri 4’üncü Grup’ta mücadele eden Anagold 24 Erzincanpor U17 Takımı grubunu lider Yılport Samsunspor’un ardından ikinci sırada tamamlayarak Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gitti.

Türkiye Şampiyonasına Teknik Direktör Yusuf Ak ve Alt Yapı Koordinatörü Murat Ayoğan, eşliğinde giden Kırmızı Siyahlı ekibe ise Altyapıdan sorumlu yöneticiler Ömer Akyürek ile Oktay Külünk eşlik ediyor.  U17 Takımı bugün yapacağı antrenmanın ardından kampa girerek maç saatini bekleyecek.  

İLK MAÇ TİRE 1922 İLE

Erzincan’ı Türkiye Şampiyonasında temsil edecek olan Anagold 24 Erzincanpor U17 takımı hedefini yine şampiyonluk olarak belirledi. U17 kategorisinde ise ilk rakip belli oldu. Kırmızı-Siyahlılar 8 Nisan'da Antalya'da oynanacak 1. kademe müsabakaların ilkinde Tire 1922 ile karşı karşıya gelecek. Erzincanspor saat 14.00'da oynanacak maçtan ise mutlak galibiyet hedefliyor.

Erzincanspor Yöneticisi Ömer Akyürek,  ‘‘Tire 1922 ile ilk maçta karşılaşacağız. Hedefimiz bu maçı kazanıp bir üst tura çıkabilmek" dedi.